Detektor wielogazowy Crowcon Tetra 3 - wynajem i sprzedaż

detektor wielogazowy Crowcon Tetra 3
Dane kontaktowe
41-303 Dąbrowa Górnicza, ul. Marcina Kasprzaka 256 Pokaż na mapie

Niezawodny, wytrzymały, tani i lekki system wykrywania niebezpiecznych gazów

Przenośny detektor wielogazowy Crowcon Tetra 3 to osobisty miernik przetestowany i sprawdzony w najbardziej wymagających warunkach przemysłowych, aby spełnić wszystkie współczesne normy i wymagania. Detektor wykonuje pomiary i monitoruje 4 najbardziej popularne gazy: tlenek węgla, tlen, metan, siarkowodór oraz wiele innych m.in: ozon, dwutlenek siarki, amoniak i dwutlenek węgla IR (tylko do bezpiecznego terenu, niezagrożonego wybuchem).

Zalety Crowcon Tetra 3

 • Łatwość obsługi - wszystko zrobisz za pomocą jednego przycisku nawet w rękawicach
 • Wytrzymała i niezawodna obudowa, odporna na wstrząsy, kurz, upadki
 • Ten detektor wielogazowy może być zanurzony w wodzie
 • Trzy rodzaje wyraźnych alarmów - głośny alarm dźwiękowy (+95 db) w połączeniu z jaskrawą i żywą migającą diodą LED (czerwony i niebieski) oraz alarmem wibracyjnym
 • Zamontowany u góry urządzenia podświetlany i duży, czytelny wyświetlacz z jasnym, żywym ekranem z widocznymi w każdych warunkach wszystkimi odczytami gazów (stężenia normalne, szczytowe i średnie ważone - TWA, mierzone w sposób ciągły), stanem żywotności baterii i całą diagnostyką
 • Urządzenie może pracować w 1 i 2 strefie zagrożenia wybuchem
 • Wielokanałowy
 • Niezawodne oprogramowanie z wysoką integralnością pracy z sygnalizacją błędów na wyświetlaczu
 • Wyświetlacz wskazuje kiedy upływa kalibracja
 • Tetra 3 jest zasilany akumulatorem Li-ion pozwala na min. 16 godz. pracy
 • Jest lekki (tylko 295g wagi) i poręczny, wymiary: 114 x 71 x 48 (zwęża się do 20mm)

Szybka gotowość do pracy

W Crowcon Tetra 3 możesz wykorzystywać różne czujniki, które po zamontowaniu i instalacji są od razu gotowe do pracy. Wszystko za sprawą inteligentnej i wyjątkowej technologi modułu sensora gazu, w który wyposażony jest detektor. Wystarczy włożyć czujnik, a on samodzielnie dostosuje się do detektora, a następnie zapisze na indywidualnym procesorze konfiguracje i ustawienia kalibracji.

Mocna obudowa detektora

Solidna Obudowa Crowcon Tetra 3 została zbudowana z sprężystego materiału odpornego na wstrząsy i drgania oraz odpornego na wodę i kurz w klasach IP65 i IP67. Taka konstrukcja pozwoli Ci korzystać z detektora wielogazowego w najcięższych warunkach pracy. Niezależnie od tego czy pracujesz w rękawicach czy bez nich, przed wyślizgnięciem i upadkiem urządzenia chroni uchwyt przeciwpoślizgowy, który zapewnia pewny i stabilny chwyt. Można zamontować również dodatkowe akcesoria ułatwiające korzystanie z detektora takie jak uprząż na klatkę piersiową lub pasek naramienny. Całe urządzenie zostało tak zaprojektowane, aby było łatwe w utrzymaniu i w serwisowaniu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Zadzwoń: +48 888 797 367 Wyślij zapytanie
Copyright © 2023 ibestbhp.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone