hurtownia bhp w dąbrowie górniczej

Profesjonalny sklep BHP Dąbrowa Górnicza

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy specjalistami w dziedzinie asortymentu BHP. Ofertę kierujemy do lokalnych firm, przedsiębiorstw i klientów indywidualnych poszukujących akcesoriów ochronnych dla pracowników lub artykułów, które umożliwiają spełnienie norm BHP w miejscu pracy. Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Naszym priorytetem jest wysoka jakość, dlatego produkty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Szeroki wybór asortymentu BHP, który oferujemy, sprawia, że łatwo jest uzyskać bardziej komfortowe i bezpieczne warunki dla pracowników. Wszystkie produkty są także dostępne w konkurencyjnych cenach.

Akcesoria ochronne BHP

Nasz sklep BHP jest wyposażony w specjalistyczne akcesoria w zakresie ochrony oczu, ochrony słuchu, ochrony głowy czy ochrony dróg oddechowych. Dzięki nim pracownik działający w trudnych warunkach będzie lepiej zabezpieczony przed ewentualnymi urazami. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takie jak odzież robocza, w tym rękawice robocze, buty robocze oraz artykuły niezbędne do ochrony przed upadkiem. Należy pamiętać, że pełne wyposażenie w akcesoria spełniające funkcje ochronne jest korzyścią zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy.

odzież robocza dąbrowa górnicza bhp

Wyposażenie BHP w miejscu pracy

Nasza hurtownia i sklep BHP zlokalizowany jest w Dąbrowie Górniczej. Oferujemy szeroką gamę sprzętów umożliwiających spełnienie przepisów i norm bezpieczeństwa w każdej firmie. Są to apteczki i sprzęt ppoż., tablice informacyjne, gaśnice, koce gaśnicze, taśmy ostrzegawcze oraz wiele innych akcesoriów.

Wśród stale powiększanego o specjalistyczne artykuły BHP asortymentu znajdą Państwo również profesjonalne narzędzia i elektronarzędzia. Zapewniamy doskonałą jakość takich produktów, potwierdzoną przez wielu zadowolonych klientów. Można kupić u nas również elementy większych sprzętów, takie jak zawiesie, szelki czy tarcze do cięcia. Regularna wymiana tych części jest niezbędna do tego, aby działanie urządzenia spełniało zasady bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu BHP!

Nasza hurtownia działa już od 2011 r.

Solidna jakość w korzystnej cenie z specjalnymi rabatami

Dąbrowa Górnicza - tam znajduje się nasza hurtownia

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Zadzwoń: +48 888 797 367 Wyślij zapytanie
Copyright © 2023 ibestbhp.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone