Działamy już od 2011 roku

Dzięki doświadczonemu zespołowi i sprawdzonych w działaniu rozwiązaniach zapewniamy Państwu usługi sprzątania przemysłowego najwyższej jakości. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie uwzględniając konkretne potrzeby ustalamy przejrzysty plan działania i współpracy.

Zajmujemy się sprzątaniem dla firm: magazynów, przestrzeni biurowych, hal magazynowych i produkcyjnych zarówno w środku jak i na zewnątrz: place, parkingi, teren wokół hali i magazynu. Wykorzystujemy specjalistyczną wiedzę oraz najnowszy sprzęt do zastosowań profesjonalnych, aby usunąć najtrudniejsze rodzaje zabrudzeń, smary, oleje, resztki i pozostałości wynikające z procesów produkcji.

Kompleksowe sprzątanie hal, magazynów i terenu wokół budynku

Pomożemy odzyskać dawną świeżowść i przywrócić dobry wygląd. Działamy szybko i rzetelnie. Nasi dobrze przeszkoleni specjaliści przy użyciu najnowszych ekologicznych technologii będą regularnie dbać o czystość obiektu niezależnie od prowadzonej w obiekcie przemysłowym działalności. Czyścimy i polimerujemy posadzki betonowe, kamienne, PCV lub z płytek. Zadbamy też o czystość maszyn i urządzeń w budynkach produkcyjnych. Posiadamy też specjalistyczny sprzęt do pracy na wysokości więc możemy czyścić okna standardowe i na wysokości zgodnie z zasadami BHP. Oprócz wnętrza budynku, dbamy o jego otoczenie - zajmiemy się zamiataniem i sprzątaniem parkingu i terenu wokół. Myjemy również elewacje, sufity i ściany oraz wszelkie elementy, które wymagają specjalistycznego podejścia i profesjonalnych metod czyszczenia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Zadzwoń: +48 888 797 367 Wyślij zapytanie
Copyright © 2019 ibestbhp.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone